Burun Kemiği Eğriliği

Burun Kemiği Eğriliği

Burun Kemiği Eğriliği, burun yapısı normalden çok daha fazla eğri olan kişiler için tercih edilir. Bu estetik ameliyat seçeneği ile burun kemiği törpülenerek normal boyutlara getirilmeye amaçlanır. Estetik kaygıların yanında aynı zamanda sağlıklı nefes almak için de tercih edilir.

Burun Kemiği Eğriliğinin Nedenleri

Burun Kemiği Eğriliği, genetik nedenlere bağlı olarak doğuştan olacağı gibi aynı zamanda gelişme döneminde burna alınan darbeler sonucunda da gerçekleşebilir. Her iki nedende de rahat nefes almayı önleyen sonuçlar doğuran bu eğrilik, Burun Kemiği Eğriliği Ameliyatı ile giderilir.

Burun Kemiği Eğriliği Ameliyatında asıl amaç kişinin burun yapısının sağlıklı ve fonksiyonel olarak çalışmasını sağlamaktır. Kişinin yaşam kalitesini doğrudan etkileyen rahat nefes alamama sorunu bu ameliyat ile giderilir ve daha sağlıklı bir burun yapısı oluşturulur.

Burun Kemiği Eğriliği Ameliyatı ile birlikte estetik operasyonlar da aynı seansta gerçekleştirilebilmektedir. Böylece burundaki sağlık sorunları ile birlikte estetik dokunuşlar da yapılabilmekte ve kusursuz bir burun yapısı ortaya çıkarılabilmektedir.

Burun estetiği yöntemlerinden Burun Kemiği Eğriliği ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden iletişime geçebilir ya da form doldurabilirsiniz.