Burun Küçültme

Burun Küçültme

Burun Küçültme Estetiği, burun estetiği ameliyatları çeşitlerinden biridir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça sık bir şekilde tercih edilir. Burun küçültme estetiğinde amaç, büyük burun yapısının yüz ile orantılı bir hale getirilmesi ve daha estetik bir görünüme kavuşturulmasıdır.

Burun Küçültme Ameliyatı öncesinde hastanın detaylı bir muayene olması oldukça önemlidir. Bu muayene sırasında hasta burun küçültmeden beklentilerini doktora açık ve sağlıklı yorumlarla iletmelidir. Bu muayene süreci burun küçültme ameliyatının da başarısıyla doğrudan ilgilidir.

Burun Küçültme işleminin burun ucunda mı yoksa burun kemerinde mi olacağı ameliyatın biçimi için oldukça önemlidir. Bazı burun yapıları için burun ucunda hafif küçültme işlemi yeterli olabilirken, bazı burunlar için ise burun kemerini küçültmek gerekebilir. Burun Küçültme Ameliyatı ile birlikte hastanın varsa burunla ilgili sağlık problemleri de giderilebilir. Aynı ameliyatta rahat nefes alma ile birlikte estetik bir görünüm kazandırılabilir.

Burun Küçültme Ameliyatı sonrasındaki ilk gece genellikle hastanın hastanede kalması önerilir. Diğer gün doktor kontrolünden sonra hasta taburcu edilebilir.

Burun Küçültme Ameliyatı fiyatı ve detaylı bilgi almak için form doldurabilir, iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burun ameliyatları ve burun küçültme ameliyatı ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak için iletişime geçebilir ve form doldurabilirsiniz.