Burun Törpüleme

Burun Törpüleme Ameliyatı, son zamanlarda kendisini gösteren ve oldukça ilgi gören bir burun estetiği yöntemidir. Tamamen estetik kaygılarla gerçekleştirilir. Genellikle kemerli burun yapısına sahip olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Burun törpüleme ameliyatındaki amaç fazlasıyla belirgin olan burun kemerini törpülemek ve kişinin yüz hatlarına daha estetik bir görünüm katmaktır.

Burun Törpüleme Ameliyatı, özellikle yan profilden bakıldığında burun kemerinin normalden daha belirgin olan kişilere uygulanan bir burun estetiği yöntemidir. Burun kemerinin daha fazla olduğu durumlarda Burun Törpüleme Ameliyatı da tek başına yeterli olmayabilir. Bu durumlarda burun küçültme, burun ucu estetiği gibi alternatifler de aynı seansta gerçekleştirilebilir.

Burun Törpüleme Ameliyatından sonra diğer burun ameliyatlarında da olduğu gibi hasta ilk geceyi hastanede geçirir. Sonraki gün doktorun onayı ile taburcu edilir. İyileşme süreci boyunca sık sık doktor tarafından muayene olunması gerekir. Bu muayenelerde doktor tüm süreci değerlendirir ve hastayı bilgilendirir.

Burun estetiği yöntemlerinden burun törpüleme hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden iletişime geçebilir ya da form doldurabilirsiniz.