Burun Ucu Estetiği

Burun Ucu Estetiği

Burun Ucu Estetiği, estetik bir burun yapısı için oldukça önemlidir. Burun ucu normalden eğik olan kişilerin tercih ettiği burun ucu estetiğinde amaç burun görünümünü normal ve estetik bir görünüme kavuşturmaktır. Çok fazla kaldırılmaması ve doğallıktan uzaklaşılmaması gereken Burun Ucu Estetiği bu özellikleriyle son derece deneyim isteyen bir ameliyat çeşididir.

Burun Ucu Estetiği, burunda küçük dokunuşlar yapmak isteyenlerin de tercih ettiği bir burun ameliyatı çeşididir. Sadece burun ucundan rahatsız olanlar için burun ucu kaldırma ile daha estetik bir görünüm ortaya çıkarılabilmektedir. Son derece deneyim ve uzmanlık gerektiren Burun Ucu Estetiği Ameliyatında burun ucu yüz yapısıyla orantılı halden uzaklaştırılmamalıdır. Aksi takdirde burun ucu kaldırma işlemi doğallıktan uzaklaşarak kişiye yapay bir görünüm katabilir.

Burun Ucu Estetiği sonrasında hasta ilk gün hastanede dinlendirilir. Ertesi gün doktorun da onayı ile hasta taburcu edilir. Taburcu edildikten sonra doktor tarafından belirli aralıklarla gerçekleştirilecek muayeneler hastanın iyileşme süreci hakkında detaylı bilgi verir.

Burun Ucu Estetiği Fiyatı

Burun estetiği fiyatları gibi Burun Ucu Estetiği Fiyatı da kişiden kişiye ve burun yapısına göre değişiklik gösterebilir. En doğru ve sağlıklı burun ucu estetiği fiyatı almak için detaylı muayene olunması önerilir.

Burun estetiği yöntemlerinden burun ucu estetiği hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden iletişime geçebilir ya da form doldurabilirsiniz.