Kemerli Burun Ameliyatı

Kemerli Burun Ameliyatı

Tamamen estetik kaygılarla gerçekleştirilen Kemerli Burun Estetiği, normalden daha büyük bir burun kemerine sahip kişiler için gerçekleştirilir. Yüz ile orantılı bir burun yapısı oluşturulmak amaçlanır.

Bildiğiniz gibi kişilerin fiziksel görüntüleri konusunda en hassas oldukları organların başında burun gelmektedir. Özellikle burun ile ilgili karşılaşılan şikayetlerde kemerli burun sorununun ilk sıralarda yer aldığını söyleyebiliriz. Bu görüntüye sahip olan bireylerin hem sağlık hem de görsel açıdan ciddi bir takım rahatsızlıklar duyulduğu bilinmektedir. Eğer sizde böyle bir burun yapısına sahipseniz mutlak suretli cerrahi müdahaleler ile bu problemi  kemerli burun ameliyatı ile ortadan kaldırabileceğinizi belirtmek isteriz. Bunun içinde en güvenilir ve doğru adres olan kurumumuzu seçmeniz gerektiğini yeri gelmişken belirtelim.

Kemerli burunlar için KBB uzmanlarımız ve burun estetik personelimiz ile hayal ettiğiniz gibi bir burun yapısına sahip olmanızı sağlıyoruz. Bu müdahalelerin en üst düzey tıbbi teknoloji ile yapıldığını da belirtmek isteriz. Kemerli bir burun yapısına sahipseniz kısmi yapılacak müdahaleler olduğu gibi genel bir operasyona da gerek duyulabilir. Örneğin kısmi müdahalelerde kemiğin törpülenmesi fazla kemiğin alınması ya da çok fazla olan etlerin yakılması gibi işlemler olabilir.

Genel müdahalenin ise zaten estetik operasyon olduğunu belirtmek isteriz. Çoğu kısmi müdahalede 1 gün içerisinde hastaneden taburcu olabilmektesiniz. Estetik operasyon ise bu süre komplikasyonlara göre 2 günü bulabilir. Ortalama istirahat süreleri 10 ila 14 gün arasında değişmektedir. Dikiş ve varsa silikon tamponlarda bu süreç içerisinde alınmaktadır. Burun hijyeni için oksijenli su ile temizleme desteği verilebilmektedir.

Eğer siz de sağlığınızı güvenilir ellere emanet etmek istiyorsanız hiç başka bir adres aramadan hemen bizi tercih edebilir ve böylece ağrısız acısız komplikasyonlar ile sağlığınıza kolayca kavuşabilirsiniz. Binlerce hastanın ortak adresi olan kurumumuza sizleri de beklediğimizi yeri gelmişken bir kez daha hatırlatmak isteriz. Sizde sağlığınız için hiç düşünmeden bizi tercih edebilirsiniz.

Kemerli Burun Estetiği hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilir ya da form doldurabilirsiniz.