Meme Toparlama

Meme Toparlama, sarkık meme yapısına sahip olan kadınlar için gerçekleştirilen meme estetiği yöntemlerinden biridir. Meme dikleştirme ameliyatı olarak da bilinir. Herhangi bir sebepten dolayı meme ve göğüs yapısında sarkma oluşması, kişinin estetik görünümüyle birlikte psikolojisini de olumsuz yönde etkileyebilir. Ayrıca bel ve boyun ağrısı gibi sonuçlar da aşırı meme sarkması nedeniyle görülebilmektedir. Bu gibi durumlar Meme Toparlama Estetiği ile giderilir.

Meme Toparlama Ameliyatı sırasında meme bölgesinde bulunan yağ fazlalıkları alınarak ve silikon eklenerek daha dik ve estetik bir meme görünümü kazandırılmak istenir. Bu aşamada silikon miktarı gibi özellikler uzman doktor tarafından gerçekleştirilecek muayene sonrasında belirlenir. Yine bu muayene sırasında hasta bu ameliyat sonrasındaki beklentilerini açık bir şekilde doktora iletmelidir. Ameliyat sonrasında beklenmedik bir sonuçla karşılaşmamak adına hasta ve doktor arasında sağlıklı, açık bir iletişim kurulması bu açıdan son derece önemlidir.

Meme Toparlama Estetiği Fiyatı

Diğer Meme Ameliyatlarında olduğu gibi Meme Toparlama Estetiği Fiyatı da kişinin ihtiyacı olan estetik miktarına göre değişiklik gösterebilir. En sağlıklı meme toparlama estetiği fiyatı için muayene olunması önerilir.

Meme Toparlama Estetiği hakkında fiyat ve detaylı bilgi almak için form doldurabilir, iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.