Meme Ucu Estetiği

Meme Ucu Estetiği

Meme Ucu, bazı kişilerde herhangi bir sebepten dolayı daha çıkık, daha içe girmiş, daha renkli ya da daha büyük yapılı olabilir. Bu gibi durumlarda yapılan meme estetiği çeşidine Meme Ucu Estetiği denir. Meme Ucu Estetiği ile istenirse diğer meme ameliyatları aynı seansta gerçekleştirilebilir. Böylece meme dikleştirme, meme büyütme ya da meme küçültme işlemleriyle birlikte daha estetik bir sonuç alınabilmektedir.

Meme Ucu Estetiği tedavisinde yapısal olarak bir takım farklılıklar söz konusudur. Süt vermeyi engelleyecek şekilde yapılan değişiklikler önerilmemektedir. Memenin fonksiyonel olarak yapısını bozmayacak şekilde estetik açıdan Meme ucu estetiği yapılmaktadır.

Meme Ucu Estetiğinin yapılma şekli ve derecesi için detaylı bir muayene yapılması şarttır. Bu muayene sonrasında hastanın ihtiyacı olan estetik derecesi belirlenir ve hasta detaylı olarak bilgilendirilir.

Meme Ucu Estetiği fiyatı alarak ameliyat hakkında detaylı bilgi almak için form doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.