Mini Karın Germe

Mini Karın Germe

Mini Karın Germe Ameliyatı, göbek bölgesi ile genital bölge arasındaki kısımda bir bombe ve sarkma olması gibi durumlarda gerçekleştirilen vücut estetiği yöntemlerinden birdir. Karın germe estetiğine göre daha kolay ve kısa bir sürede gerçekleşir. Fazla bir deri sarkmasına sahip olmayan kişiler Mini Karın Germe Estetiği için uygun adaylardan kabul edilir.

Genel anestezi altında gerçekleştirilen Mini Karın Germe Ameliyatı yaklaşık olarak 1-2 saat sürmektedir. Ameliyat sonrasında hastanın ilk gece hastanede misafir edilmesi gerekir. Daha sonraki gün hasta taburcu edilir ve iyileşme süreci takip edilir. Ameliyat sonrasında karın bölgesindeki korseler 1 ay boyunca kalmalıdır. Daha sonra doktor denetiminde bu korseler çıkarılır. Hastanın ameliyat sonrasında hemen iş ve sosyal hayatına devam edebilmesi için ise 5 günlük bir süre yeterlidir.

Vücut estetiği ameliyatlarından biri olan Mini Karın Germe fiyatı ve detaylı bilgi almak için form doldurabilir, iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.