Silikon Ameliyatı

Silikon Ameliyatı

Göğüsler kadınlar için fiziksel açıdan görüntü anlamında çok önemlidir. Bu yüzden farklı sorunlarla estetik cerraha başvurmaktadırlar. Son yıllarda sağlık sektöründe ve tıpta hızla ilerleyen bu ameliyatların artık yurt dışında değil de burada yapılması da onur ve gurur verici olmaktadır. Göğüslerin doğum sonrası sarkması ya da diri ve güzel göğüslere sahip olmak isteyen kadınların tercihi bu yönde olmaktadır.

İlk olarak estetik uzmanına başvurarak silikon ameliyatı hakkında bilgi vererek başlamaktadır. Meme altına yerleştirilen protezlerle yapılmaktadır. Ameliyat anestezi ile yapılmaktadır. Daha çok meme görünümünde balona benzer ve vücuda uyum sağlamasını yarayan yumuşak dokusu sayesinde özel bir şekilde üretilmiştir. Öncelikle bu ameliyatı olmadan önce bazı tetkiklerin yapılması uygundur.

Genellikle koltuk altı ve meme altı olan bölgelere uygulama yapılmaktadır. Sadece giriş yapılan yerlerde iz kalmaktadır fakat zaman içinde oda geçecektir. Ameliyat sonrasında ağrı fazla olmamakla birlikte el kol hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Göğüsleriniz için özel sargı sarılarak dikişlerin kendiliğinde eridiği görülmektedir. Bu zaman içinde belki morluk ya da şişkinlik görülebilir bu normal bir durumdur. Kısa bir sora kendiliğinde yok olacaktır. Yalnız uzun bir süre ağır sporlardan uzak durmanız gerekmektedir.

Silikon ameliyatı genellikle sonucunun iyi olması ve tercih edildiği ve özellikle kadınların yaşama bağlanmaları ya da kendini güzel hissetmesi psikolojik anlamda son derece önemli bir durumdur. Hayatımızın her döneminde sağlık sorunları ile karşılaştığımız bir gerçektir. Fakat birde şu yönden düşünülürse artık tıbbın bize her şekilde cevap verdiğini biliriz. Özellikle göğüs kanseri olan kadınların bu durumla karşı karşıya kalması ve öleceğini bilmesi korkunç bir düşünce şeklidir. Hastanın burada yapması gereken pozitif bir düşünce ile iyileşeceğini düşünerek hareket etmesi gerekmektedir.

Burun Estetiği, Liposuction, Dolgu Uygulamaları, Botox, Karın Germe ve daha fazlası hakkında bilgi almak için randevu alabilirsiniz.

Özet
Silikon Ameliyatı
Yazı başlığı
Silikon Ameliyatı
Açıklama
Silikon Ameliyatı ile hayallerinizdeki ölçülere sahip olabilirsiniz. Yanlış bilgilerden korunun!
Yazar
Nurisoysal.com