Thermage Uygulamaları

Thermage Uygulamaları

Thermage Uygulamaları

 

 

 

thermage_01

Thermage tedavisi radyo dalgaları enerjisiyle ciltte sıkılaşma ve toparlanma sağlayan bir uygulama. Amerikada 7 yıldır uygulamada olan bu yöntem ülkemizde de kullanılmakta. Thermage’ ın en önemli özelliği ameliyatsız bir uygulama olamısır. İşlem anestezi olmadan, kesi yapılamadan, iz bırakmadan, kısa sürede ve tek seansda uygulanır. Bu nedenle günlük aktiviteyi etkilemez.

Özellikle yüz germe için erken sayılan yaşlarda, ciltte gevşemeler, sarkmalar görülen kişilerde, elastikiyet kaybını gidermek için uygulanır. Çene altı gıdının toparlanması, bozulan yüz ovalinin sıkılaştırılmasında başarılı sonuçlar sağlar.Radyofrekans enerjisini kullanan başka teknolojiler de olmasına karşın deri ve derialtı dokuların sıkılaştırılıp şekillendirmeye yetecek kadar dip ısı iletimini yalnızca Thermage’a ait kapasitif radyofrekans teknolojisi üretebilmektedir.

Thermage cihazı radyo dalgaları etkisiyle cildin derin tabakalarındaki liflerin kollajen moleküllerinin kısalmasını, buna bağlı olarak derinin gerginleşmesini ve alt tabakalardaki destek dokulardaki sarkıkların toparlanmasını sağlar. Botox ve dolgu maddelerinin yeterli olmadığı bölgelerde Thermage tedavisi kullanılır.

Etkisini 1.5 yıl kadar süreyle devam ettirir. Yapıldıktan sonra 2 ay içinde daha belirgin şekilde ortaya çıkmaktadır. İlk sonuçlar hemen görülebileceği gibi iyileşme altı ay süresince devam etmektedir.

Thermage Uygulamaları yanı sıra Burun Estetiği, Liposuction, Meme Dikleştirme, Dolgu Uygulamaları, Botox, Karın Germe ve daha fazlası hakkında bilgi almak için randevu alabilirsiniz.

Özet
Thermage Uygulamaları
Yazı başlığı
Thermage Uygulamaları
Açıklama
Thermage Uygulamaları Hakkında Bilmek Istediğiniz Son Yenilikler, Beklenmesi Gereken Sonuçlar, Operasyon Süreci ve Daha Fazlası Nurisoysal.com'da
Yazar
Nurisoysal.com