Vücut Estetiği

Vücut Estetiği

Vücudun farklı bölgelerinde zamanla ya da dış etkenlere bağlı olarak oluşan deformasyonlar, vücut estetiği ile daha estetik bir görünüme kavuşturulabilmektedir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sık sık tercih edilen vücut estetiği ameliyatlarında amaç vücudun güzel olarak kabul edilen görünüme kavuşması ve daha estetik bir görünüm kazandırılmasıdır.

Vücut estetiği yöntemleri; karın germe, yağ alma (liposuction), kol germe, kasık germe, kalça estetiği ve obezite cerrahisi sonrası gibi farklı ameliyat çeşitlerine ayrılmaktadır. Kişinin ihtiyaç duyduğu vücut estetiği yöntemi yapılan detaylı muayene sonrasında belirlenir. Diğer estetik ameliyat biçimlerinde olduğu gibi vücut estetiğinde de birden çok yöntem tek estetik ameliyat operasyonunda uygulanabilir. Kişinin ihtiyaç duyduğu vücut estetiği yöntemlerine uzman doktor tarafından karar verilir.

Vücut estetiği yöntemleri, diğer estetik ameliyatlarda olduğu gibi fiziksel ve psikolojik olarak kendisini hazırlamış ve hazırlayacak hastalara uygulanmaktadır. Ameliyat kararına bu sebeple detaylı muayene sonrasında daha sağlıklı bir şekilde karar verilir.

Vücut Estetiği Fiyatı Nedir?

Vücut estetiği fiyatı almak için uzman doktor tarafından detaylı bir muayene olunması şarttır. Her kişinin vücut yapısı ve estetik miktarı farklı olacağı için vücut estetiği fiyatı da farklılık gösterebilir. En doğru vücut estetiği fiyatı için form doldurarak ya da iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul vücut estetiği için hizmet veren Op. Dr. Nuri Soysal ile siz de iletişime geçebilir ve tüm estetik operasyonlar için detaylı bilgi alabilirsiniz.