Yanak Dolgusu

Yanak Dolgusu

Yüzünüzdeki ince çizgilerin giderilmesini istiyorsanız bu yönteme başvurabilirsiniz. Böylece cildiniz yenilenecek cilt tonunda iyileştirme göreceksiniz ve elmacık kemikleriniz daha da belirginleşecektir. Elmacık kemiklerinin belirgin olması her kadın ve erkek için güzel görünümün simgesidir. Bu yöntemle çok daha hoş ve güzel görünüp istediğiniz görünüme kavuşacaksınız.

Yaşınız geçtikçe dolgu olan yanak çevreniz hacim kaybına uğrayabilir. Bunun için yanaktaki elmacık kemiklerinin belirgin olması şarttır. İşte biz de size bunu sağlıyoruz. Yüz ifadenizi değiştirmeden bu bölgelerinizi belirginleştiriyoruz. Böylece daha genç bir görünüme kavuşuyorsunuz. Kullanılabilir ve çok kullanılan dolgu maddelerinden birisi de hyaluronicacitdir. Bu şeffaftır ve jel kıvamında olup vücuda kolayca enjekte edilir ve uyum sağlanır. Lokal anestezi yapılır.

Hiçbir şekilde rahatsız edecek bir durum oluşturmaz ve hem ameliyatta hem de ameliyattan sonra rahat edersiniz. Cildiniz ışıldayacak ve çok daha genç görüneceksiniz. Kullandığımız ürünlerin yan etkileri yok denecek kadar azdır. Böylece hiçbir sorun teşkil etmez. Estetikten sonra yüz ifadenizin çok değişeceğinden şüphe etmenize gerek yok çünkü fazla bir değişiklik yaşanmayacaktır.

1-2 saat bir operasyondan sonra 2-3 saat bir dinlenme ardından eski yaşamınıza yeni yüzünüz ile geri dönebilirsiniz. Ağrı gibi bir sorun yaşamazsınız. Sanki hiçbir şey yaptırmamış gibi yüzünüze çok rahat edersiniz. Yüzünüzde şişlik hisside olmaz ya da dışarıdan gözle görünür bir fark. Basit ve kolay çözümler ile çok daha mutlu ve genç görünüme kavuşabilirsiniz. Hiç kimse estetik olduğunuzu anlamayacak. Biz size kalıcı çözümler sunuyoruz. Hemen yüzünüz eski haline dönüşmeyecek bundan emin olabilirsiniz.

Dolgu maddelerimizi özenle seçiyoruz ve yüzünüze hangi dolgu maddesi uygulanacağı konusunda çok titiz davranıyoruz. Yüzünüzde hiç şekilde iz kalmaz ve canlı bir görünüme kavuşur.

Burun Estetiği, Liposuction, Dolgu Uygulamaları, Botox, Karın Germe ve daha fazlası hakkında bilgi almak için randevu alabilirsiniz.

Özet
Yanak Dolgusu
Yazı başlığı
Yanak Dolgusu
Açıklama
Dolgun yanaklara sahip olmak için düşünebileceğiniz estetik ameliyatlar hangileri biliyor musunuz?
Yazar
nurisoysal.com