Yüz Dolgusu

Yüz Dolgusu

Her insan güzel görünmek ister. İnsanların doğasında yer alan beğenilmek duygusu insanların çoğu zaman egosunu yönlendirir. Bu nedenlerle estetik belli yaştan sonra özellikle bayanlarda vazgeçilmez bir etkileşimdir.

Yüz dolgusu insanların yüz güzelliği için çok önemlidir. İyi bir uzman doktor yardımıyla yüzümüzdeki hataları düzeltebilir kusursuz bir cilde sahip olabiliriz. Ancak iyi bir operasyonun arkasından cildimize çok dikkat etmemiz gerekir. Dolgu yüzümüze canlılık hatta daha genç görünmemizi sağlar. Yüz Dolgusu yapıldıktan sonra yaşımıza ve insanın yorgunluk hissine göre 2 ile 10 yıl arasında değişebilir.

Yüz Dolgusunun büzülen cilt altındaki azalan dokulara ve çökmeye yakın ciltlere uygulandığı için özellikle dudak ve yanaklarda mükemmel sonuçlar verdiği kanıtlanmıştır. Yüz gençleştirme tedavisi cildin somon ve sardunyadan elde edilen karışımı bir kokteyl halinde antioksidanlarla beraber yapılan karışım yüze enjekte edilerek 6 ila 8 seans yapılması cildin elastik ve kolajen sayısını yeterince artırdığından daha güçlü çalışmasını ve yüzün kaybettiği elastik ve kolajen sayısını yeteri kadar artırmasını sağlamaktadır.

Yüz dolgusunun etkisi 6 ile 12 ay arasında değişebilir. Dolgu enjeksiyonundan sonra hemen normal hayatımıza devam edebiliriz. Dolgu çalışan bayanlar için öğle yemeği saatinde gidip uzman bir doktor yardımıyla yapılarak hemen işlem bittikten sonra günlük hayatımıza kaldığımız yerden devam edebileceğimiz bir operasyondur. Tedavisi çok kolaydır. Günlük sık aralıklarla tedavi gerektirmez.

Yüzümüze yapılan dolgudan sonra yüzümüzde herhangi bir şişlik ya da morluk olmaz. Yapılan enjeksiyonun ardından hemen kaldığımız yerden günlük yaşantımız devam eder.  Yüz germe çok kolay tolere edilen bir tedavidir. Yüzdeki hacim kaybının en yaygın tedavisi dolgu maddeleri ile tedavi edilmesidir.  Dudak kenarından başlayarak çeneye doğru inen çizgiler en yaygın dolgu yaptırılan yüz bölgesidir. Yüz dolgusu tedavisinin sağlıklı bir yaşama hiçbir engeli yoktur.

Özet
Yüz Dolgusu
Yazı başlığı
Yüz Dolgusu
Açıklama
Yüz Dolgusu ile genç ve dolgun hatlara sahip olabilirsiniz. Detaylar burada!
Yazar
Nurisoysal.com