Yüz Estetiği

Yüz Estetiği

Dış görünüm için ilk bakılan yer genellikle yüz bölgesi olur. Yüz bölgesinin estetik açıdan uyumlu olması doğrudan dış görünümü etkilemekte. Yüz estetiği çeşitleri, doğuştan ya da dış etkenlere bağlı olarak gerçekleşen olaylar sonucunda meydana gelen sonuçları değiştirmek için tercih edilen estetik ameliyatlara verilen isimdir. Yüz estetiğinin amacı daha estetik ve dinamik bir yüz görünümü elde etmektir.

Yüz estetiği; yüz gençleştirme, yüz germe, boyun germe, kaş kaldırma, elmacık kemiği estetiği, göz kapağı estetiği, gıdı estetiği, gözaltı torbası estetiği, kepçe kulak estetiği ve dudak estetiği gibi çeşitlere sahiptir. Kişinin ihtiyaç duyduğu yüz estetiği çeşidi ve miktarı uzman doktor tarafından gerçekleştirilecek detaylı muayene sonrasında netleşir. Tek bir yüz estetiği çeşidi tercih edilebildiği gibi birden çok yüz estetiği çeşidi de ihtiyaç doğrultusunda aynı seansta yapılabilmektedir.

Yüz estetiği ameliyatı yöntemleri, yüze göre değiştiği gibi cinsiyete göre de değişiklik gösterebilir. Kadınlar için uygun olan yüz estetiği çeşitleri olduğu gibi erkeklere özel yüz estetiği yöntemleri de mevcut. Erkek yüz estetiği ameliyatlarında erkeksi görünümden uzaklaşmamak ilk amaçtır.

Yüz Estetiği Fiyatları Nedir?

Diğer estetik ameliyatlarda olduğu gibi yüz estetiğinde de fiyat muayene sonrasında belirlenmektedir. Yüz estetiği fiyatı almak için hasta ve doktor arasında detaylı bir muayene gerçekleştirilmelidir. Yüz estetiği fiyatı almak için form doldurabilir ya da iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul yüz estetiği yöntemleri için hizmet veren Op. Dr. Nuri Soysal ile siz de estetik ameliyatlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve estetik ameliyatlar için sağlıklı bir karar verebilirsiniz.