Yüz Germe

Yüz Germe

Yaşlanma ile birlikte yüzde oluşan iz ve kırışıklıklardan kurtulmak için tercih edilen yüz estetiği çeşidi Yüz Germe olarak bilinir. Yüz Germe Ameliyatları genellikle yanak, çene, boyun gibi bölgelere gerçekleştirilir. Böylece mevcut yüz sarkmalarından kurtulmak amaçlanır.

Genellikle genel anestezi ile yapılan Yüz Germe Ameliyatı, yaklaşık olarak 3 saat süren bir operasyondur. Hasta ilk gün hastanede kaldıktan sonra diğer gün taburcu edilir. Yüzde bulunan dikişler ameliyattan 5 gün sonra çıkarılır. Yine yüzde oluşan ödem ve morlukların da 1 haftalık süreden sonra normal görünüme geçmesi beklenir.

Yüz Germe Ameliyatı, yüzün diğer bölgelerini kapsayan ameliyatlarla da birlikte gerçekleştirilebilir. Kaş kaldırma, göz kapağı estetiği gibi ameliyatlarla Yüz Germe Ameliyatı aynı seansta yapılarak daha hızlı ve daha estetik bir sonuç alınabilir.

Yüz Germe Estetiği hakkında detaylı bilgi almak ve randevu talep etmek için form doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.