HAKKIMIZDA

nuri soysal 01

Kişisel ve mesleki bilgilendirme amacıyla hazırladığım bu web sayfamda size kendimle alakalı bir şeyler anlatmamın doğru olacağını düşündüm.

Yatılı okulda geçirdiğim 6 yılın bana kendi başına, bağımsız yaşayabilme öğretisi verdiği gibi etrafımdaki insan ve objelere sadece bakmakla kalmayıp, onlardaki güzellikleri değerlendirip, görebilme eğitimini de kazandırdığını düşünmüşümdür her zaman.

Her zaman mezunu olmaktan gurur duyduğum Ankara Tıp Fakültesini bitirdikten sonra öğrenciliğim boyunca herdaim gıpta ile baktığım ve kendisini bir tabu olarak gördüğüm Prof. Dr. Namık Kemal BARAN’ ın yanında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde 6 yıl çalışma imkânım oldu. Bu benim için büyük bir şanstı. Saygıdeğer hocamın yanında çok şey öğrendiğim gibi dünyanın çok önemli plastik cerrahları ile çalışma fırsatım da oldu. Bulduğum bu ortam çıraklık eğitimimi en iyi şekilde tamamlamamı sağladı.

“Güzellik detaylarda gizlidir ve detaylar çok emek gerektirir”

Detaycılığımı yanında 5 yıl çalıştığım, bende büyük katkısı ve emeği olan Prof. Dr. Onur EROL sayesinde geliştirdiğimi söylemeliyim. Saatleri hiçe sayan detaylı cerrahi çalışmaların, mükemmel sonuçlara ulaşmadaki katkısını ondan öğrendim. O benim için her zaman bütünlüğü değerlendirme gerekliliğini öğreten bir mentordu.

ABD Mayo klinikte endoskopik yüz cerrahisi eğitimi ve laser ile yüz gençleştirme eğitimimde beni yüreklendirdiği, dünyanın dört bir köşesindeki kongrelere katılmama ve yepyeni teknikleri öğrenmeme vesile olduğu için kendisine bir kez daha teşekkür eder ve bu gayretle oluşturduğum modern plastik cerrahi donanımım adına şükranlarımı sunarım.

“Güzellik bütünüyle orantılı, uyumlu ve kişiye özgün bir olgudur.”

Başka birine benzemek yerine, sahip olduğun güzellik unsurlarını düzeltip bütünlüğünü sağlamak ana amaç olmalıdır.

Bunun için yeterli bilgi ve tecrübe birikimi, sıkılıp usanmadan detaylı çalışma ve en yeni teknik ile teknolojileri kullanmak gerekir.

Bunu yaparken sanatçı kimliğimi kullanıp, hastanın fiziksel, biyolojik, sosyal ve psikolojik değerlerini yine hastanın beklentilerini de göz önünde bulundurarak değerlendirip tecrübe ve becerilerimi kullanarak en iyiye ulaşmayı planlarım.

“Plastik cerrahi tıbbın sanat sayfasıdır.”

Başarmak için bütün bunların yanında gerekli olan huzurlu ve destekleyici bir aile yaşantısı için karım Sahrap SOYSAL ile oğullarım Mehmet, Hasan ve Ömer’ e teşekkürler ederim. Tabiiki bana her zaman en iyi teknolojik ve yardımcı tıbbı personel desteğini sağlayan Acıbadem International Hospital ailesine de teşekkürlerimi belirtmeliyim.

Adres
Valikonağı Caddesi Gündoğdu Apt. No: 43 Daire: 1
Nişantaşı / İstanbul

Telefon
+90 (212) 234-5492  / +90 (212) 234-5428

Faks
+90 (212) 291-8014

Yasal Uyarı

Web sitemizde aktarılan bilgiler genel bilgilendirme ve bilinçlendirme amacıyla düzenlenmiş olup, kesinlikle teşhis ve tedavi yerine geçmez veya bunları tamamlayıcı uygulamalar olarak öngörülemez. Hasta gereksinmeleri ve sorunları mutlaka muayene ve konsültasyonlar sonucunda hastayla mutabık kalınarak oluşturulur.