Yüz Germe (Face Lifting)

yuz germe 01

Yaşlanma ile birlikte yüzde oluşan iz ve kırışıklıklardan kurtulmak için tercih edilen yüz estetiği çeşidi Yüz Germe olarak bilinir. Yüz Germe Ameliyatları genellikle yanak, çene, boyun gibi bölgelere gerçekleştirilir. Böylece mevcut yüz sarkmalarından kurtulmak amaçlanır.

Genellikle genel anestezi ile yapılan Yüz Germe Ameliyatı, yaklaşık olarak 3 saat süren bir operasyondur. Hasta ilk gün hastanede kaldıktan sonra diğer gün taburcu edilir. Yüzde bulunan dikişler ameliyattan 5 gün sonra çıkarılır. Yine yüzde oluşan ödem ve morlukların da 1 haftalık süreden sonra normal görünüme geçmesi beklenir.

Yüz Germe Ameliyatı, yüzün diğer bölgelerini kapsayan ameliyatlarla da birlikte gerçekleştirilebilir. Kaş kaldırma, göz kapağı estetiği gibi ameliyatlarla Yüz Germe Ameliyatı aynı seansta yapılarak daha hızlı ve daha estetik bir sonuç alınabilir.

Yüz Germe Estetiği hakkında detaylı bilgi almak ve randevu talep etmek için form doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres
Valikonağı Caddesi Gündoğdu Apt. No: 43 Daire: 1
Nişantaşı / İstanbul

Telefon
+90 (212) 234-5492  / +90 (212) 234-5428

Faks
+90 (212) 291-8014

Yasal Uyarı

Web sitemizde aktarılan bilgiler genel bilgilendirme ve bilinçlendirme amacıyla düzenlenmiş olup, kesinlikle teşhis ve tedavi yerine geçmez veya bunları tamamlayıcı uygulamalar olarak öngörülemez. Hasta gereksinmeleri ve sorunları mutlaka muayene ve konsültasyonlar sonucunda hastayla mutabık kalınarak oluşturulur.