Lazer Brazyon

lazerle cilt genclestirme 01

Son yıllarda büyük gelişmeler gösteren ve insanlar tarafından çok tercih edilen bu yöntemin çok faydası görülmektedir. Ameliyat öncesi ve sonrası çok rahat edilen bir yöntemdir. Çünkü yüz soyma işlemi yapılmaz çünkü lazerle cilt gençleştirme yöntemiyle yapılmaktadır. Bu konuda hastaya çok büyük rahatlık sağlar.

Tam bir sonuç almak için birden fazla seans yapılabilir. Yüzünüzde kızarıklık ve kırışıklık oluşmaz bu konuda bir endişeniz olmasın. Bu işlemden sonra fazla güneş ışınlarına maruz kalınmamalıdır ve güneş koruyucuları sürülmelidir. Zamanla ve yaşınız geçtikçe maalesef yüzünüzde ciltte kırışıklıklar oluşmaktadır. Bu da insanı üzmektedir. Ama artık bunu da çaresi vardır. Hem de kolay yöntemlerle halledilebilmektedir.

Lazerle cilt gençleştirme yöntemi 20-30 dakika gibi kısa süre içinde tamamlanır. Hemen ardından günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Kalıcı bir yöntemdir. Cildin üstteki ölü tabakası uzaklaştırılır. Cildiniz lazer işleminden sonra taze ve yenilenmiş bir cilde kavuşacaktır. Yaşlılık dolayısıyla oluşan lekelerde bu operasyonla giderilebilir. Cilt daha sıkılaşır ve etkisi hemen geçmez. İlk seanstan sonra bu etkiyi göreceksiniz.

Lazer operasyonları artık çok kullanılan bir yöntem olduğu için devamlı gelişme göstermektedir. Her yerde kullanılan lazer insan cildinde de kullanılmaktadır ve büyük faydaları görülmektedir. Lazer çok etkili cilt yenilenmesi sağlar. Ciltte yenileme yaparken alttaki kolagen dokuyu uyarır. Ayrıca cildinizde yar izi ve akne izleri varsa onların tedavisi içinde kullanılabilmektedir. Artık çok genç görüneceksiniz ve bu yöntem uygulandıktan sonra yüzünüze bir operasyon uygulanmış gibi durmamaktadır.

Cildinize yüksek enerjili ışınlar gönderir ve bu da cildinizin kısa sürede daha olumlu sonuçlar alacağınızın belirtilidir. Cildinizin kırışıklığına göre seanslar değişebilmektedir. Bu çok ya da az olabilmektedir. Eğer cildiniz çok kırışıksa ya da çok akneliyse seanslar uzamaktadır.

Ameliyatsız estetik yöntemlerinden biri olan lazerle cilt gençleştirme hakkında detaylı bilgi almak için form doldurabilir, Op. Dr. Nuri Soysal’dan randevu alabilirsiniz.

Adres
Valikonağı Caddesi Gündoğdu Apt. No: 43 Daire: 1
Nişantaşı / İstanbul

Telefon
+90 (212) 234-5492  / +90 (212) 234-5428

Faks
+90 (212) 291-8014

Yasal Uyarı

Web sitemizde aktarılan bilgiler genel bilgilendirme ve bilinçlendirme amacıyla düzenlenmiş olup, kesinlikle teşhis ve tedavi yerine geçmez veya bunları tamamlayıcı uygulamalar olarak öngörülemez. Hasta gereksinmeleri ve sorunları mutlaka muayene ve konsültasyonlar sonucunda hastayla mutabık kalınarak oluşturulur.