Kalça Şekillendirme

kalca popo estetigi nuri soysal 01

Son zamanlarda sık sık tercih edilmeye başlanan Popo Estetiği, bir diğer adıyla Kalça Estetiği, herhangi bir sebeple ortaya çıkan sarkma, büyük ya da küçük bir görüntü nedeniyle gerçekleştirilir. Tamamen estetik kaygılarla gerçekleştirilen bir ameliyat türüdür. Popo Estetiğinde popo kaldırma, popo dikleştirme, popo küçültme ya da popo büyütme gibi seçenekler arasından hasta için en uygun yöntem doktor tarafından belirlenir.

Kişiye daha dolgun ve daha estetik bir kalça görünümü kazandırmayı amaçlayan Kalça Estetiği, daha az hacim gerektiren durumlarda yağ enjeksiyonu ile de bu durum sağlanabilir. Her iki yöntem için de doktor tarafından gerçekleştirilecek muayene sonrasında karar verilmelidir.

Kalça Estetiği ve Popo Estetiği hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Nuri Soysal’dan randevu alabilirsiniz. Form doldurarak ya da iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres
Valikonağı Caddesi Gündoğdu Apt. No: 43 Daire: 1
Nişantaşı / İstanbul

Telefon
+90 (212) 234-5492  / +90 (212) 234-5428

Faks
+90 (212) 291-8014

Yasal Uyarı

Web sitemizde aktarılan bilgiler genel bilgilendirme ve bilinçlendirme amacıyla düzenlenmiş olup, kesinlikle teşhis ve tedavi yerine geçmez veya bunları tamamlayıcı uygulamalar olarak öngörülemez. Hasta gereksinmeleri ve sorunları mutlaka muayene ve konsültasyonlar sonucunda hastayla mutabık kalınarak oluşturulur.