Burun Eğriliği (Septorinoplasti)

burun kemigi egriligi nuri soysal 01

Burun estetiğinde en önem verdiğimiz bir başka konu da, Türkiye’de çok sık görülen deviasyon sorununun çözülmesidir. Bu sorunda burnun orta bölümündeki kemik ve kıkırdak çarpık, eğri bir tarafa yatık oluyor. Bu da burnun yeteri kadar hava alamamasına neden oluyor.

Ameliyat öncesinde bu sorunu tespit etmek ve ameliyat planını buna göre yapmak gerekiyor. Burun ameliyatı öncesinde deviasyonu olan ancak çok fazla bulgu vermeyebilen bu problemi, estetik operasyon sonrasında burun yapısının daraltılmasıyla birlikte belirti verebilir. Buna yol açmamak için operasyon sırasında nefes alma problemlerini de çözmek gerekiyor.

Burun estetiği ameliyatlarından biri olan deviasyon ameliyatı hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için iletişim formu doldurabilir, Op. Dr. Nuri Soysal’dan randevu alabilirsiniz.

Adres
Valikonağı Caddesi Gündoğdu Apt. No: 43 Daire: 1
Nişantaşı / İstanbul

Telefon
+90 (212) 234-5492  / +90 (212) 234-5428

Faks
+90 (212) 291-8014

Yasal Uyarı

Web sitemizde aktarılan bilgiler genel bilgilendirme ve bilinçlendirme amacıyla düzenlenmiş olup, kesinlikle teşhis ve tedavi yerine geçmez veya bunları tamamlayıcı uygulamalar olarak öngörülemez. Hasta gereksinmeleri ve sorunları mutlaka muayene ve konsültasyonlar sonucunda hastayla mutabık kalınarak oluşturulur.