Burun Ucu Estetiği (TİP Rinoplasti)

burun ucu estetigi nuri soysal 01

Burun Ucu Estetiği, estetik bir burun yapısı için oldukça önemlidir. Burun ucu normalden eğik olan kişilerin tercih ettiği burun ucu estetiğinde amaç burun görünümünü normal ve estetik bir görünüme kavuşturmaktır. Çok fazla kaldırılmaması ve doğallıktan uzaklaşılmaması gereken Burun Ucu Estetiği bu özellikleriyle son derece deneyim isteyen bir ameliyat çeşididir.

Burun Ucu Estetiği, burunda küçük dokunuşlar yapmak isteyenlerin de tercih ettiği bir burun ameliyatı çeşididir. Sadece burun ucundan rahatsız olanlar için burun ucu kaldırma ile daha estetik bir görünüm ortaya çıkarılabilmektedir. Son derece deneyim ve uzmanlık gerektiren Burun Ucu Estetiği Ameliyatında burun ucu yüz yapısıyla orantılı halden uzaklaştırılmamalıdır. Aksi takdirde burun ucu kaldırma işlemi doğallıktan uzaklaşarak kişiye yapay bir görünüm katabilir.

Burun Ucu Estetiği sonrasında hasta ilk gün hastanede dinlendirilir. Ertesi gün doktorun da onayı ile hasta taburcu edilir. Taburcu edildikten sonra doktor tarafından belirli aralıklarla gerçekleştirilecek muayeneler hastanın iyileşme süreci hakkında detaylı bilgi verir.

 

BURUN UCU ESTETİĞİ FİYATI

Burun estetiği fiyatları gibi Burun Ucu Estetiği Fiyatı da kişiden kişiye ve burun yapısına göre değişiklik gösterebilir. En doğru ve sağlıklı burun ucu estetiği fiyatı almak için detaylı muayene olunması önerilir.

Burun estetiği yöntemlerinden burun ucu estetiği hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden iletişime geçebilir ya da form doldurabilirsiniz.

Adres
Valikonağı Caddesi Gündoğdu Apt. No: 43 Daire: 1
Nişantaşı / İstanbul

Telefon
+90 (212) 234-5492  / +90 (212) 234-5428

Faks
+90 (212) 291-8014

Yasal Uyarı

Web sitemizde aktarılan bilgiler genel bilgilendirme ve bilinçlendirme amacıyla düzenlenmiş olup, kesinlikle teşhis ve tedavi yerine geçmez veya bunları tamamlayıcı uygulamalar olarak öngörülemez. Hasta gereksinmeleri ve sorunları mutlaka muayene ve konsültasyonlar sonucunda hastayla mutabık kalınarak oluşturulur.